Links

Tuvākie pasākumi:

8.decembris (piektdiena) LLU VMF “Glumenieka dislokācija,  tā dažādās ārstēšanas metodes, to plusi un mīnusi”. Lektore: Mg.med.vet. Santa Skuja SEMINĀRA AFIŠA ŠEIT.  REĢISTRĀCIJA ŠEIT.

16.-17.decembrī “ĶIRURĢIJA VISPĀRĒJĀ MAZO DZĪVNIEKU PRAKSĒ”  Seminārs un Praktiskie darbi. Lektors: A.Semjonovs (Igaunija) SEMINĀRA AFIŠA ŠEIT!  REĢISTRĀCIJA ŠEIT!Semināra norises vieta: BA TURĪBA, RĪGA. Praktisko darbu norises vieta LLU VMF Mazo dzīvnieku klīnika.

DECEMBER 16-17, SEMINAR AND WORKSHOP “SMALL ANIMAL SURGERY FOR GENERAL PRACTITIONER”. ALL INFORMATION CAN BE FINDED HERE. REGISTRATION HERE!


1.novembrī noritējis seminārs “Neatliekamā un ikdienas medicīna aitu ganāmpulkā” Semināra norisi atbalstīja SIA DIMELA LATVIJA un VILOMIX.  Lektores – Katrin Tähepõld (Igaunija), Dace Trupāne (Latvija) 


29.septembrī un 6.oktobrī aizvadītas apmācības asistentiem, veterinārārstiem, studentiem! Pasniedzēji: J.Kondratjeva, L.Kovaļčuka, A.Vekšins, R.Čerņevskis, H.Semjonova, R.Šarkovska.


10.oktobrī noritēja Mazo dzīvnieku radioloģijas ABC. 1.DAĻA! Apmācības mazā grupā. Apmācības vadīja Armands Vekšins.


4.augustā noritēja seminārs Mazo dzīvnieku onkoloģija.  Semināra lektori: Henrik Rönnberg (Prof Internal Medicine comp animals, DECVIM-CA (onkoloģija), DVM, MSc (Zviedrija, SLU) un Sara Saellstrom DVM, MSc (Vet Med), MSc (Chem Eng), ECVIM Resident (onkoloģija) (Zviedrija, SLU). 


26.maijā noritēja seminārs  “Nieze, alopēcija dzīvniekiem un mūsu biežākās kļūdas saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā”. Lektore: J.Kondratjeva.


28. un 29.aprīlis- noritējušas apmācības: Kardioloģija mazo dzīvnieku praksē. APMĀCĪBAS BIJA IESPĒJAMS VĒROT TIEŠRAIDĒ! Kursu un apmācību vadītājs: Ilmārs Dūrītis, lektore: Kristīne Drevinska; lektors, apmācību vadītājs: Armands Vekšins.


19.aprīlī norisinājās pēdējā Dermatoloģijas ABC ar J.Kondratjevu. Dalībnieki atzinīgi novērtējuši lektori: Lektore izcila, ar pedagoga talantu, viegli komunicējama, ļoti atsaucīga. Salika visu pa plauktiņiem. Varētu klausīties un diskutēt ilgi./Seminārs bija ļoti interesants!/Ļoti profesionāla lektore uc.


24. februārī noritējis seminārs L/S dzīvnieku labturībā un ētikā. Lektors – Prof. David Richard Arney (Tartu). 


10.februāris; 13.februāris.; 13.marts – aizvadītas nodarbības Dermatoloģijas ABC kopā ar J.Kondratjevu. 

24.augustā noritējis seminārs Mazo dzīvnieku oftalmoloģijā, ko vadīja Asoc. prof. Dr. med. vet. Līga Kovaļčuka!


13.maijā sadarbībā ar LVB LDzVS, LLU VMF noritējis Seminārs ”Veterinārās apkalpošanas līgumi starp veterinārārstiem un fermām Nīderlandē; fermu veselības plāni, veterinārārsta darbs to ietvaros”. Lektore: veterinārārste Andželika Rijperta (Angelique Rijpert). Seminārs notika angļu valodā ar secīgo tulkojumu latviešu valodā.


26.aprīlī LLU VMF norisinājās bezmaksas seminārs- paneļdiskusija “ME-Polineiropātija Latvijā”.


15.-16. aprīlī aizvadīts seminārs “Veterinārā neiroloģija mazo dzīvnieku praksē”. Lektori S. Cizinauskas un Jānis Jeserēvičs. The seminar: “Small animal neurology” was held on April 15-16. Colleagues from all the Baltic countries were updating in neurology!


Seminārs “Piena periods teļa mūžā. Saslimšanas, to profilakse un ārstēšana” tiek pārcelts uz rudeni! Sīkāka infomācija sekos!


30.martā veterinārārstes: M.Viduža, A.Krūklīte, I.Birne lasīja lekcijas seminārā”Truši, to turēšana, slimības un profilakse”.


2016. gada 29.-30. janvārī aizvadīts seminārs: “Mazo dzīvnieku klīniskā patoloģija”  Lektori: H.W.Tvedten, I.Bērziņa, D.Cīrule, L.Dindone, I.Matīse Van Houtana. Semināra otrajā dienā – praktiskie darbi! Paldies SIA MEDILINK par palīdzību praktisko darbu veidošanā, nodrošinot dalībniekus ar nodarbībām vajadzīgajiem materiāliem!


2015.gada 11.decembrī noritēja seminārs: “Govju ēdināšana un vielmaiņas slimības.” Apmācību semināru ar ēdināšanas speciālista Ievas Krakopas un praktizējošu veterinārārstu dalīšanos pieredzē apmeklēja 85 dalībnieki.


Aizvadīts seminārs “Eksotisko dzīvnieku medicīna” Lektori: A.Semjonovs (Tartu, Igaunija), A.Ilgažs.  Semināru apmeklēja 105 dalībnieki! Dažas no dalībnieku atsauksmēm: Ļoti labs seminārs, praktiski pielietojamas zināšanas; Paldies!; Abi lektori perfekti!;Super, ļoti aizrāva, un tas viss man bij jaunums.; Ļoti, ļoti labi!; Izcili!; Lektors A.Semjonovs aizrauj ar savu stāstījumu. Paldies Jums par labajiem vārdiem! Arī lektoram Aleksandram ļoti patika uzstāties, viņš bija priecīgs par atsaucīgo publiku Jelgavā. Noteikti aicināsim Aleksandru arī uz citiem semināriem! Paldies lektoriem!