Links

Tuvākie pasākumi:

29. septembris un 6.oktobris – Apmācības asistentiem, veterinārārstiem, studentiem!6 pasniedzēji, 2 piektdienas, 2 daļas!
Sadarbībā ar LLU VMF Mazo dzīvnieku klīniku piedāvājam praktiskas apmācības veterinārārstu asistentiem, studentiem. Nodarbības piemērotas arī veterinārārstiem, kas uzsākuši darbu veterinārmedicīnā nesen vai ikdienā strādā bez asistentu palīdzības. Pasniedzēji: J.Kondratjeva, L.Kovaļčuka, A.Vekšins, R.Čerņevskis, H.Semjonova, R.Šarkovska.  Apmācību afiša  šeit. Apmācībām reģistrēties lūdzam šeit.

10.oktobrī 14:00 – 18:30 Mazo dzīvnieku radioloģijas ABC. 1.DAĻA! Apmācības mazā grupā. Apmācības vadīs Armands Vekšins. Afiša ŠEIT. Lai reģistrētos lūdzam atvērt saiti ŠEIT!


4.augusts noritēja seminārs Mazo dzīvnieku onkoloģija.  Semināra lektori: Henrik Rönnberg (Prof Internal Medicine comp animals, DECVIM-CA (onkoloģija), DVM, MSc (Zviedrija, SLU) un            Sara Saellstrom DVM, MSc (Vet Med), MSc (Chem Eng), ECVIM Resident (onkoloģija) (Zviedrija, SLU). Semināra valoda: angļu! Seminar wias held in Jelgava at Faculty of Veterinary Medicine of LUA.


26.maijā noritēja seminārs  “Nieze, alopēcija dzīvniekiem un mūsu biežākās kļūdas saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā”. Lektore: J.Kondratjeva.


28. un 29.aprīlis noritējušas apmācības: Kardioloģija mazo dzīvnieku praksē. APMĀCĪBAS BIJA IESPĒJAMS VĒROT TIEŠRAIDĒ! Kursu un apmācību vadītājs: Ilmārs Dūrītis, lektore: Kristīne Drevinska; lektors, apmācību vadītājs: Armands Vekšins.


19.aprīlī norisinājās pēdējā Dermatoloģijas ABC ar J.Kondratjevu. Dalībnieki atzinīgi novērtējuši lektori: Lektore izcila, ar pedagoga talantu, viegli komunicējama, ļoti atsaucīga. Salika visu pa plauktiņiem. Varētu klausīties un diskutēt ilgi./Seminārs bija ļoti interesants!/Ļoti profesionāla lektore uc.


24. februārī noritējis seminārs L/S dzīvnieku labturībā un ētikā. Lektors – Prof. David Richard Arney (Tartu). Semināra valoda: angļu ar secīgo tulkojumu latviešu valodā 


10.februāris; 13.februāris.; 13.marts – aizvadītas nodarbības Dermatoloģijas ABC kopā ar J.Kondratjevu. 


16.decembrī noritējis Seminārs Farmakoloģijā. “Medikamentu mijiedarbība, antibakteriālie līdzekļi- kā tos pareizi lietot?” Lektors: Asoc. prof. M. Giorgi.(IT).Semināru bija iespējams vērot arī tiešsaistē.


9.decembrī noritējis seminārs un praktisks audits saimniecībā “Piena periods teļa mūžā. Saslimšanas, to profilakse un ārstēšana”, Lektore: Anna Catharina Berge, DVM, MSc, MPVM, PhD, Zviedrija.


1.decembris.Dermatoloģijas ABC kopā ar J.Kondratjevu. Praktiska nodarbība pie mikroskopiem.


25.novembrī noritējis seminārs Mazo dzīvnieku anestezioloģijā (lektori – A.Semjonovs (EST), R.Čerņevskis).


8.novembrī norisinājās VILOMIX Seminārs: “Grūsno aitu ēdināšana optimālai veselībai un rentabilitātei” Lektors .Dr. Cliff Lister (UK). Semināru bija iespējams noskatīties arī tiešsaistē!


26.oktobrī noritējušas praktiskas nodarbības “Dators – palīgs darbā un ikdienā.” Pasniedzējs J.Brakšs.


Klīnisko gadījumu pēcpusdienas septembrī aizritējušas! Uz tikšanos citreiz!

24.augustā noritējis seminārs Mazo dzīvnieku oftalmoloģijā, ko vadīja Asoc. prof. Dr. med. vet. Līga Kovaļčuka!


13.maijā sadarbībā ar LVB LDzVS, LLU VMF noritējis Seminārs ”Veterinārās apkalpošanas līgumi starp veterinārārstiem un fermām Nīderlandē; fermu veselības plāni, veterinārārsta darbs to ietvaros”. Lektore: veterinārārste Andželika Rijperta (Angelique Rijpert). Seminārs notika angļu valodā ar secīgo tulkojumu latviešu valodā.


26.aprīlī LLU VMF norisinājās bezmaksas seminārs- paneļdiskusija “ME-Polineiropātija Latvijā”.


15.-16. aprīlī aizvadīts seminārs “Veterinārā neiroloģija mazo dzīvnieku praksē”. Lektori S. Cizinauskas un Jānis Jeserēvičs. The seminar: “Small animal neurology” was held on April 15-16. Colleagues from all the Baltic countries were updating in neurology!


Seminārs “Piena periods teļa mūžā. Saslimšanas, to profilakse un ārstēšana” tiek pārcelts uz rudeni! Sīkāka infomācija sekos!


30.martā veterinārārstes: M.Viduža, A.Krūklīte, I.Birne lasīja lekcijas seminārā”Truši, to turēšana, slimības un profilakse”.


2016. gada 29.-30. janvārī aizvadīts seminārs: “Mazo dzīvnieku klīniskā patoloģija”  Lektori: H.W.Tvedten, I.Bērziņa, D.Cīrule, L.Dindone, I.Matīse Van Houtana. Semināra otrajā dienā – praktiskie darbi! Paldies SIA MEDILINK par palīdzību praktisko darbu veidošanā, nodrošinot dalībniekus ar nodarbībām vajadzīgajiem materiāliem!


2015.gada 11.decembrī noritēja seminārs: “Govju ēdināšana un vielmaiņas slimības.” Apmācību semināru ar ēdināšanas speciālista Ievas Krakopas un praktizējošu veterinārārstu dalīšanos pieredzē apmeklēja 85 dalībnieki.


Aizvadīts seminārs “Eksotisko dzīvnieku medicīna” Lektori: A.Semjonovs (Tartu, Igaunija), A.Ilgažs.  Semināru apmeklēja 105 dalībnieki! Dažas no dalībnieku atsauksmēm: Ļoti labs seminārs, praktiski pielietojamas zināšanas; Paldies!; Abi lektori perfekti!;Super, ļoti aizrāva, un tas viss man bij jaunums.; Ļoti, ļoti labi!; Izcili!; Lektors A.Semjonovs aizrauj ar savu stāstījumu. Paldies Jums par labajiem vārdiem! Arī lektoram Aleksandram ļoti patika uzstāties, viņš bija priecīgs par atsaucīgo publiku Jelgavā. Noteikti aicināsim Aleksandru arī uz citiem semināriem! Paldies lektoriem!